środa 6 grudnia 2023
Informacje Aktualności
Najnowsze informacje

Aleksandra Podsiadły w TVN

Aleksandra Podsiadły - Miss Warszawy 2012 oraz 3 Wicemiss Polski 2012 w programie "Dzień Dobry TVN"...

Joanna Piotrowska, szefowa Fundacji Feminoteka, stwierdziła, że jest przeciwna tego typu konkursom, bo "kobiety ocenia się na nich na takiej zasadzie jak konie na targu". Czy konkursy piękności poniżają kobiety? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Bogna Sworowska, Aleksandra Podsiadły oraz Joanna Michalska.

Zapraszamy do obejrzenia i komentowania...

 

Agnieszka Karasiewicz została Miss Polski Nastolatek 2012

Podczas tegorocznego finału Miss Polski Nastolatek, który odbył się 1.07.2012 w kozienickim amfiteatrze, nasza kandydatka Agnieszka Karasiewicz została uznana za najpiękniejszą i otrzymała zaszczytny tytuł Miss Polski Nastolatek 2012! Pokonała wszystkie piękne nastolatki z całej Polski biorące udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy Agnieszce i życzymy dalszych sukcesów podczas konkursów międzynarodowych.

fot. Tomasz Mosionek

Aleksandra Podsiadły w finale Miss Polski 2012

W tegorocznym półfinale Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski 2012 reprezentowały nasz region Aleksandra Podsiadły oraz Sophie Gand. Spośród 48 najpiękniejszych dziewczyn z całego kraju, jury wybrało 24 finalistki, które będziemy mogli podziwiać w grudniu podczas gali finałowej Miss Polski 2012. Znalazła się wśród nich Ola Podsiadły - serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


fot. Robert Kobyliński

Znamy już Miss Warszawy 2012!

W poniedziałkowy wieczór w klubie Loft44 odbyła się gala finałowa konkursu Miss Warszawy 2012 oraz Miss Warszawy Nastolatek 2012, podczas której 30 kandydatek walczyło o tytuły najpiękniejszych mieszkanek stolicy. Podobnie jak w ubiegłym roku wydarzenie zostało zrealizowane w nowoczesnej konwencji pokazu mody – dziewczyny prezentowały się w najnowszych kolekcjach marek Esotiq, New Yorker, Lakbi oraz Szabatin. Jury, w którym zasiedli między innymi Ewa Szabatin, Madox, Ilona Felicjańska, Kasia Piszczałka oraz Rafał Maserak postanowiło przyznać koronę Miss Warszawy 2012 dwudziestoletniej Aleksandrze Podsiadły, tytuł I wicemiss otrzymała Anne Sophie Gand a II wicemiss Olga Płosaj. Wśród młodszych kandydatek, Miss Warszawy Nastolatek 2012 została osiemnastoletnia Izabela Hamuda, I wicemiss Agnieszka Karasiewicz a II wicemiss Anna Szczepańska. Zaszczytny tytuł Miss Warszawy Publiczności 2012 otrzymała również Izabela Hamuda. Iza została także uhonorowana wyróżnieniem Miss Warsaw Models 2012 co zapewnia jej podpisanie kontraktu z prestiżową zagraniczną agencją modelek.

Podczas gali przyznano również następujące tytuły sponsorskie:

• Miss Internautów Portalu NaszeMiasto.pl – Hanna Iluszczenko

• Miss Beautiful Skin – Jowita Łukanowska

• Miss Make Up – Paulina Ploch

• Miss Fitness – Marta Uzdejczyk

• Miss Ellite Diamonds – Izabela Hamuda

• Miss Lakbi – Katarzyna Zawitowska

• Miss Volkswagen Chylińscy – Amy Sinton

• Miss La Feminine – Aleksandra Podsiadły

Zmaganiom pięknych warszawianek towarzyszyła wyjątkowa oprawa artystyczna. Na scenie zobaczyliśmy obdarzone pięknymi głosemi Edith oraz świetnie zapowiadającą się i utalentowaną wokalistkę Monikę Lewczuk, której koncert był równocześnie premierą nowego singla zatytułowanego „We’ll be alright”. Szczególną atrakcją był występ gwiazdy wieczoru – Madoxa.

Po gali odbyło się after party, podczas którego zarówno finalistki konkursu jak i zaproszeni goście mogli odreagować emocje przy świetnej zabawie.

Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ Z GALI

 

 

Madox gwiazdą gali finałowej Miss Warszawy 2012

Madox to 22-letni artysta, który od momentu pojawienia się w talent show, gdzie brawurowo wykonał przebój Lady Gaga'i-Paparazzi wciąż budzi wiele kontrowersji. Młodego artystę cechują nie tylko umiejętności wokalne, wyjątkowa barwa głosu, czy magnetyczna osobowość, ale i jedyny w swoim rodzaju wizerunek sceniczny. Wokalistę na tle innych artystów wyróżnia umiejętność przetwarzania symboli popkulturowych, takich jak seksualność, atrakcyjność oraz odważne poruszanie tematów tabu i prowokowanie do dyskusji. Artysta pierwszy raz do czynienia miał z muzyką w najmłodszych lata dzieciństwa, które spędził w stolicy mody - Paryżu. To właśnie francuska kultura obudziła w nim silną wrażliwość artystyczną i charyzmę oraz upór w dążeniu do spełnienia marzeń i określonego celu.

Jesienią ubiegłego roku ukazał się debiutancki album Madox'a pt.: "La Revolution Sexuelle". Krążek wywołał sporo kontrowersji na kilka miesięcy przed ukazaniem się. Pierwszy singiel promujący płytę "High On You" wywołał wrzawę w internecie z powodu słów do tanecznego kawałka, jak i mocno erotycznego teledysku, który tygodniami okupywał czołowe miejsca list przebojów. Jego następcą został "On and On". Zaskoczył wszystkich wysokim poziomem realizacji zdjęć i subtelnością melodii. Podobnie jak pierwszy teledysk nie przeszedł bez echa i był kolejnym sukcesem artysty.

"La Revolution Sexuelle" to tytuł trzeciego singla, który promuje bezpośrednio album. Teledysk do tego utworu po raz kolejny wzbudził burzliwe dyskusje. Historia seksualności przeplatana symboliką i wątkiem śmierci spotkała się z gorącym przyjęciem fanów i uznana została za najlepsze dzieło artysty.
Pierwsze kroki wokalisty w przemyśle muzycznym zostały docenione nie tylko w Polsce, zyskały również uznanie wśród zachodnich sąsiadów m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, a nawet Brazylii, Wietnamie i Chinach.

Debiutancki krążek wokalisty to nie tylko chwytliwe linie melodyczne i świeże spojrzenie na muzykę, ale również liryczne teksty w języku angielskim i francuskim, których autorem jest sam Madox. Tematyka tekstów o seksualności, samotności i śmierci, to często gra słów, która niczego z góry nie narzuca, a wręcz przeciwnie „wyzwala” własną interpretację utworów. Konsekwencja w dążeniu do celu artysty i wirtuozyjne pomysły spowodowały, że za każdym razem wszyscy czekają na następny krok młodego wokalisty, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

 

 

 

 

pierwsza
poprzednia
1

Główny sponsor konkursu

Sponsorzy konkursuStylizacja choreografia

Patronat medialny

Współpraca medialna

Obsługa fotograficzna