poniedziałek 24 czerwca 2024
Informacje Aktualności Dłonie finalistek w rękach specjalistek z MK Atelier
Najnowsze informacje

Dłonie finalistek w rękach specjalistek z MK Atelier

Piątek trzynastego część z finalistek spędziła w salonie naszego partnera, MK Atelier w Wilanowie, gdzie przesympatyczne specjalistki od manicure zadbały o ich dłonie. Poza samymi zabiegami dziewczyny dowiedziały się jak prawidłowo dbać o paznokcie aby wyglądały pięknie i zdrowo. Część z nich od razu umówiła się na kolejne zabiegi jeszcze przed galą finałową.

Maja Kaczmarska, właścicielka MK Atelier, to prawdziwa pasjonatka zadbanych, wypielęgnowanych i pięknie ozdobionych paznokci. Jej pasja i wieloletnie doświadczenie, połączone z wyjątkową osobowością, zaowocowały stworzeniem miejsca o szczególnej atmosferze i niepowtarzalnym, eleganckim klimacie. Klientki MK Atelier doceniają charakter salonu, jego ekskluzywność, dyskrecję, profesjonalizm oraz najwyższą jakość świadczonych usług i wykorzystywanych preparatów. Często, poza samymi zabiegami, salon staje się miejscem kameralnych i bardzo nastrojowych spotkań towarzyskich.

MK Atelier specjalizuje się w manicure, pedicure i przedłużaniu paznokci dla najbardziej wymagających osób ale oferuje również wiele usług dodatkowych:

  • specjalistyczne zabiegi na twarz, maseczki oraz peelingi
  • mikrodermabrazję
  • masaże
  • depilację

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.mk-atelier.pl/, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą osług.

Główny sponsor konkursu

Sponsorzy konkursuStylizacja choreografia

Patronat medialny

Współpraca medialna

Obsługa fotograficzna