poniedziałek 24 czerwca 2024
Informacje Aktualności Madox gwiazdą gali finałowej Miss Warszawy 2012
Najnowsze informacje

Madox gwiazdą gali finałowej Miss Warszawy 2012

Madox to 22-letni artysta, który od momentu pojawienia się w talent show, gdzie brawurowo wykonał przebój Lady Gaga'i-Paparazzi wciąż budzi wiele kontrowersji. Młodego artystę cechują nie tylko umiejętności wokalne, wyjątkowa barwa głosu, czy magnetyczna osobowość, ale i jedyny w swoim rodzaju wizerunek sceniczny. Wokalistę na tle innych artystów wyróżnia umiejętność przetwarzania symboli popkulturowych, takich jak seksualność, atrakcyjność oraz odważne poruszanie tematów tabu i prowokowanie do dyskusji. Artysta pierwszy raz do czynienia miał z muzyką w najmłodszych lata dzieciństwa, które spędził w stolicy mody - Paryżu. To właśnie francuska kultura obudziła w nim silną wrażliwość artystyczną i charyzmę oraz upór w dążeniu do spełnienia marzeń i określonego celu.

Jesienią ubiegłego roku ukazał się debiutancki album Madox'a pt.: "La Revolution Sexuelle". Krążek wywołał sporo kontrowersji na kilka miesięcy przed ukazaniem się. Pierwszy singiel promujący płytę "High On You" wywołał wrzawę w internecie z powodu słów do tanecznego kawałka, jak i mocno erotycznego teledysku, który tygodniami okupywał czołowe miejsca list przebojów. Jego następcą został "On and On". Zaskoczył wszystkich wysokim poziomem realizacji zdjęć i subtelnością melodii. Podobnie jak pierwszy teledysk nie przeszedł bez echa i był kolejnym sukcesem artysty.

"La Revolution Sexuelle" to tytuł trzeciego singla, który promuje bezpośrednio album. Teledysk do tego utworu po raz kolejny wzbudził burzliwe dyskusje. Historia seksualności przeplatana symboliką i wątkiem śmierci spotkała się z gorącym przyjęciem fanów i uznana została za najlepsze dzieło artysty.
Pierwsze kroki wokalisty w przemyśle muzycznym zostały docenione nie tylko w Polsce, zyskały również uznanie wśród zachodnich sąsiadów m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, a nawet Brazylii, Wietnamie i Chinach.

Debiutancki krążek wokalisty to nie tylko chwytliwe linie melodyczne i świeże spojrzenie na muzykę, ale również liryczne teksty w języku angielskim i francuskim, których autorem jest sam Madox. Tematyka tekstów o seksualności, samotności i śmierci, to często gra słów, która niczego z góry nie narzuca, a wręcz przeciwnie „wyzwala” własną interpretację utworów. Konsekwencja w dążeniu do celu artysty i wirtuozyjne pomysły spowodowały, że za każdym razem wszyscy czekają na następny krok młodego wokalisty, który nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

 

 

 

 

Główny sponsor konkursu

Sponsorzy konkursuStylizacja choreografia

Patronat medialny

Współpraca medialna

Obsługa fotograficzna