piątek 12 lipca 2024
Informacje Informacje o Miss Warszawy
Miss Warszawy dzisiaj...

Informacje o konkursie Miss Warszawy

Wybory Miss Warszawy i Miss Warszawy Nastolatek to etap regionalny Narodowego Konkursu Piękności Miss Polski, organizowanego przez Missland, partnera najbardziej prestiżowego Miss World. Ideą konkursu jest promowanie piękna kandydatek, jak również promocja miasta stołecznego Warszawy oraz firm partnerskich, poprzez ich wyraźną ekspozycję zarówno w trakcie przygotowań do konkursu, jak i podczas samej Gali Finałowej.

Wybieramy najpiękniejsze mieszkanki Stolicy, które przez rok będą nosić ten zaszczytny tytuł oraz koronę Miss Warszawy. Laureatka konkursu dodatkowo będzie reprezentować nasze miasto w Miss Polski - mamy nadzieję, że najpiękniejsza warszawianka udowodni, że to właśnie Warszawa jest stolicą piękna!

Udział w Miss Warszawy to przede wszystkim niezapomniana przygoda i spełnienie marzeń bardzo wielu dziewczyn. To także szansa na wygranie bardzo atrakcyjnych i wartościowych nagród oraz początek kariery w świecie reklamy, modelingu i mediów. Finalistki konkursów piękności bardzo często zostają zauważone przez specjalistów poszukujących nowych twarzy, stają się rozpoznawalne i popularne. Od tego momentu ich życie może się diametralnie zmienić a marzenia spełnić...

W czasie trwania Finałowej Gali wszystkim gościom, oprócz samej prezentacji naszych Kandydatek w wyjątkowych kreacjach i choreografiach zapewnimy moc atrakcji. Wśród nich przede wszystkim: mini-show prowadzącego, występy gwiazd oraz niezwykłe pokazy kolekcji odzieżowych. Na koniec gości VIP zaprosimy na After Party z udziałem Miss Warszawy i pozostałych kandydatek. Zapewniamy moc atrakcji oraz wspaniałe przeżycia!


Przygotowania do Gali Finałowej rozpoczynają się castingami dla kandydatek, podczas których jury wyłoni grupę finalistek. Kolejnym etapem są przygotowania dziewczyn do występu przed publicznością, praca z choreografami, wizażystami, fryzjerami oraz stylistami i kreatorami wizerunku. Jest to etap wielkich przemian, po którym wszystkie piękne finalistki prezentują się zjawiskowo, zyskują pewność siebie, nie boją się kamer i publiczności... Stają się po prostu Miss!

Czas przygotowań to okres ciężkiej pracy dla finalistek ale także okres obfitujący w wiele atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich przez sponsorów i organizatorów oraz publiczne prezentacje dla mieszkańców Warszawy. Wszystkie kandydatki będą również uczestniczyły w profesjonalnych sesjach zdjęciowych wykonanych przez najlepszych fotografów, we wspaniałych stylizacjach i scenografiach.

Zwieńczeniem konkursu będzie spektakularna Gala Finałowa podczas której wybrana zostanie Miss Warszawy, Miss Warszawy Nastolatek, Miss Warsaw Models, Miss Warszawy Publiczności, wicemiss oraz laureatki tytułów komplementarnych.

Główny sponsor konkursu

Sponsorzy konkursuStylizacja choreografia

Patronat medialny

Współpraca medialna

Obsługa fotograficzna